Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Informacje Disney Infinity 3.0 Edition

posted on 2016/03/23


W Disney Infinity 3.0 czekają nieskończone możliwości! Disney Infinity w połączeniu z GWIEZDNYMI WOJNAMI™ oraz Disney•Pixar W głowie się nie mieści przedstawia dwa nowe emocjonujące i pomysłowe Place Zabaw – a w przyszłości pojawią się kolejne! Przygotuj się do korzystania z Mocy i mieczy świetlnych w epickich bitwach podczas gry jako Anakin Skywalker, Ahsoka Tano, Obi-Wan Kenobi, Yoda i Darth Maul w świecie GWIEZDNE WOJNY™ Zmierzch Republiki.  Pomóż Radości, Gniewowi i pozostałym emocjom Riley pokonać potwory z bagien i inne stwory w Krainie Wyobraźni w świecie Disney•Pixar W głowie się nie mieści! Wysil swoją wyobraźnię do oporu na Placu Zabaw Disney Infinity 3.0, zawierającym ekscytujące nowe funkcje, takie jak towarzysze czy uprawa ziemi!

Twilight of the Republic gameplay Twilight of the Republic gameplay

Co w grze
  • Dwa nowe światy dostępne w momencie premiery: GWIEZDNE WOJNY™ Zmierzch Republiki i Disney•Pixar W głowie się nie mieści!
  • Nowe figurki postaci, w tym Anakin Skywalker, Ahsoka Tano, Radość, Gniew i inne!
  • Zupełnie nowe funkcje Placu Zabaw, takie jak towarzysze, uprawa ziemi, kino Disney Infinity El Capitan, salon gier Flynna i nie tylko!

Data premiery: 30 sierpnia 2015


 
Xbox 360 Logo
Xbox One Logo
PS3 LogoPS4 LogoWii U Logo
Xbox 360
Xbox One
PlayStation 3PlayStation 4Wii U


ZASTRZEŻENIE: Dział pomocy technicznej aplikacji mobilnych Disneya z zasady nie rozwiązuje problemów dotyczących naszych aplikacji na urządzeniach ze sprzętem, który został zmodyfikowany bądź zmieniony („zrootowany”, „zjailbreakowany” itd.) w sposób odbiegający od specyfikacji producenta, lub oprogramowaniem, które zmodyfikowano, podmieniono lub zmieniono tak, by odbiegało od oficjalnych wersji udostępnianych przez producenta. Niektóre z naszych produktów mogą działać na zmienionym sprzęcie i oprogramowaniu, jednak ze względu na szeroki zakres oraz potencjalne ryzyko zmian, których można dokonać, udzielamy pomocy technicznej tylko w wypadku oficjalnie zatwierdzonych wersji sprzętu i oprogramowania.
 

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami