Disney Chat

End Chat

Disney Infinity

  • Console
  • PC

Disney Infinity – Profil Gry – PS3

posted on 2014/08/28


Disney Infinity
PLAYSTATION®3
Data premiery: 18 listopada 2013

Przedstawiamy Disney Infinity na PLAYSTATION®3 – nową grę wideo, w której wyobraźnia pozwala bawić się w ulubionych światach Disneya i Disney/Pixar jak nigdy dotąd! Umieść figurki Disney Infinity na czytniku i przeżyj wyjątkowe przygody w światach Uniwersytetu Potwornego, Piratów z Karaibów i Iniemamocnych.

Odblokuj wirtualne zabawki z każdego ze światów – postacie, budynki, broń, gadżety i inne – i zabierz je na Plac Zabaw, na którym możesz pomieszać i połączyć je wszystkie we własną grę. Udostępniaj swoje niepowtarzalne dzieła znajomym, grając w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy! Im więcej grasz, tym więcej odblokowujesz. A im więcej masz, tym więcej możliwości gry się pojawia!

 
Światy
Umieść figurki Disney Infinity na czytniku i przeżyj wyjątkowe przygody w światach Uniwersytetu Potwornego, Piratów z Karaibów i Iniemamocnych.
     
Plac Zabaw
Mieszaj i twórz niepowtarzalne połączenia postaci, budynków, broni, gadżetów i nie tylko na wirtualnym Placu Zabaw, by stworzyć zupełnie nowy świat gry oparty na wyobraźni.
     
Dyski mocy
Przenieś grę w Disney Infinity na zupełnie nowy poziom dzięki dyskom mocy – to nowatorski sposób odblokowywania mocy postaci, ciekawych gadżetów i możliwości zmiany wyglądu świata.

Ocena ESRB
„E10+” – dla wszystkich w wieku od 10 lat. (kreskówkowa przemoc)

 


Numer modelu czytnika Disney Infinity

UWAGA: Numery modeli podawane obecnie w instrukcjach do gry są nieprawidłowe.

 
Czytnik do Sony PS3
Nr modelu:  INF-8032386
FCC ID: QOF-8032386
IC:  10749A-8032385

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami