Disney Chat

End Chat

STAR WARS™ App

  • Android (Google Play)
  • iOS

W jaki sposób mogę używać GIFów w aplikacji STAR WARS™?

posted on 2016/02/12


Aplikacja STAR WARS™ zawiera tematyczne animowane GIFy, które możesz dodać do swoich wiadomości! (Użytkownicy Android, kliknijcie tutaj)
 
1. Na panelu głównym dotknij opcji GIFs (GIFy).

STAR WARS App - GIFs

2. Wybierz GIFa, którego chcesz użyć.

STAR WARS App - Browse and select GIF

3. GIF zostanie przeniesiony do schowka, do późniejszego wklejenia.

STAR WARS App - Copied; paste GIF

4. Otwórz nową wiadomość i wklej GIFa.

New message window - iOS

GIF pasted in text message on iOS
 

Dla użytkowników Android:

W związku z dużą ilością różnych urządzeń Android i różnymi sposobami, w jakie aplikacje obsługują (lub nie obsługują) kopiowania i wklejania GIFów i Emoji, zdecydowaliśmy się ich nie używać. Zamiast tego, zaimplementowaliśmy trzy możliwości udostępniania GIFów i Emoji:

1. Udostępnianie w dowolnej aplikacji poprzez natywne udostępnianie Android. Aby to zrobić, musisz się zalogować. W prawym górnym rogu ekranu pojawi się przycisk udostępniania. Gdy go dotkniesz, możliwe będzie udostępnienie GIFa lub Emoji w dowolnej zainstalowanej aplikacji, która zezwala na udostępnianie obrazów.

2. Zapisanie na urządzeniu i udostępnienie. Jeśli zapiszesz GIFa lub Emoji do albumu zdjęciowego na swoim urządzeniu, możliwe będzie udostępnienie go w każdej aplikacji, która obsługuje udostępnianie zdjęć, tak samo jak w przypadku każdego zdjęcia zrobionego przez urządzenie.

3. Skopiowanie i wklejenie linka. Ten sposób sprawdza się szczególnie dobrze w aplikacjach, które obsługują udostępnianie linków do zdjęć, takich jak Twitter czy Facebook.

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami