Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Serie ataków mieczem świetlnym

posted on 2015/08/27


Postacie z Gwiezdnych wojen™ posługujące się mieczem świetlnym mogą w Disney Infinity 3.0 wykonywać większość następujących serii ataków:
 
Seria ciosów – Naciskaj wielokrotnie przycisk ataku, aby wykonać serię ciosów.

Wyrzutnia – Przytrzymaj przycisk ataku, stojąc na ziemi, żeby przełamać blok przeciwnika i wybić się wraz z przeciwnikiem w powietrze.

Powietrzna seria – Kolejne naciśnięcia przycisku ataku w powietrzu spowodują wykonanie serii ciosów, które mocno odrzucą przeciwnika.

Powietrzne grzmotnięcie – Przytrzymanie przycisku ataku w powietrzu spowoduje powietrzne grzmotnięcie, które strąca na ziemię cel w powietrzu wraz z graczem, a także zmiata pobliskich przeciwników na ziemi.

Atak z powietrza – Będąc w powietrzu, naciśnij po raz trzeci przycisk ataku z opóźnieniem, aby podbić przeciwnika i kontynuować atak w powietrzu.

Przełamywanie obrony 1 – Naciśnij po raz drugi przycisk ataku z opóźnieniem, aby zainicjować wykonywanie potężnej serii ciosów łamiących blok, wymierzonej w pojedynczego przeciwnika.

Przełamywanie obrony 2 – Naciśnij po raz drugi przycisk ataku z opóźnieniem, aby zainicjować wykonywanie potężnej serii ciosów łamiących blok, uderzającej wielokrotnie pojedynczego przeciwnika.
 


Następujące postacie z Gwiezdnych wojen™ mają własne, wyjątkowe serie ataków mieczem świetlnym:
 
Obi-Wan Kenobi:  Podwójne uderzenie – Wciśnij prawy spust, po czym naciśnij przycisk ataku, żeby wykonać potężne, podwójne uderzenie z wyskoku.

Yoda: Mały, ale wariat – Doskocz do przeciwnika, następnie wciśnij prawy spust i naciskaj przycisk ataku, żeby wyprowadzać liczne, błyskawiczne ciosy z różnych kątów.

Anakin: Furia Anakina – Wielokrotnie naciskaj przycisk ataku w czasie szarży Mocą, aby zasypać przeciwnika gradem ciosów mieczem świetlnym.

Ahsoka: Wirujące ocalenie – W czasie szarży wielokrotnie naciskaj przycisk ataku, aby wyprowadzić obrotowy atak mieczem świetlnym. Wciśnij prawy spust, żeby szarżować.

Darth Maul: Mroczny zryw – Wciśnij prawy spust, po czym naciskaj przycisk ataku, zbliżając się szarżą do przeciwników, żeby odrzucić ich potężnym pchnięciem mieczem świetlnym.

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami