Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Co to jest Plac Zabaw: Wrogie przejęcie?

posted on 2015/08/27


Plac Zabaw: Wrogie przejęcie to oddzielna dodatkowa gra na Placu Zabaw Disney Infinity, w którą można grać wszystkimi figurkami postaci Disney Infinity, w tym postaciami z wersji 1.0 i 2.0. Można wykonywać misje z innymi graczami w 2-osobowym lokalnym trybie współpracy lub w trybie online dla maksymalnie 4 graczy.

Do rozpoczęcia gry potrzebne są tylko:
  • Dysk dodatkowej gry Plac Zabaw: Wrogie przejęcie
  • Dysk z grą Disney Infinity 3.0
  • Czytnik Disney Infinity
  • Dowolna figurka (lub figurki) Disney Infinity, od Buzza Astrala i Iron Mana po Dartha Vadera


W tej przygodzie Syndrom trafia na Plac Zabaw i kradnie różdżki Mikiemu i Merlinowi. Następnie zaczyna mieszać różnych wrogów i elementy światów z całego uniwersum Infinity, w tym Gwiezdnych wojen, Marvela, Disneya i Disney•Pixar, przez co tworzy zupełnie nowe wyzwanie.

Rozprawiaj się z falami wrogów i przedzieraj się przez kolejne poziomy wraz z towarzyszem, który może pomagać Ci w walce lub Cię leczyć. Możesz ulepszać współczynniki i wyposażenie towarzysza w bezpiecznej strefie Wrogiego przejęcia oraz w menu pauzy. Odpowiednio wzmocniony towarzysz może być potężnym sprzymierzeńcem.

Na stworzonym przez Syndroma poziomie „Pogromca Bohaterów” pojawia się nowa niszczycielska siła. Pustka to ciemna elektryczna chmura, której nie można zatrzymać ani pokonać. Unikaj jej za wszelką cenę. Po zetknięciu się z Pustką Twoja postać zostanie natychmiast pokonana.

Odszukaj wszystkie skrzynie z łupami i kapsuły z zabawkami, w których znajdziesz specjalne przedmioty i żywność dla towarzysza. Możesz także napotkać kolejnych towarzyszy, którzy dołączą do Twojej ekipy!

 

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami