Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Jakie światy są dostępne w Disney Infinity 3.0?

posted on 2015/09/29


W tych trzech nowych światach Disney Infinity 3.0 czekają przygody w zupełnie nowych miejscach!

 
Twlight of the Rebublic Logo
Świat „Gwiezdne wojny: Zmierzch Republiki” – przyłącz się do Anakina Skywalkera i Ahsoki Tano w walce ze złem o ocalenie Republiki. Postaciami Anakina Skywalkera, Ahsoki Tano, Obi-Wana Kenobiego i Yody można grać od razu. Ahsoka Tano i Anakin Skywalker znajdują się w zestawie startowym. Obi-Wan Kenobi i Yoda są sprzedawani oddzielnie.

 

Rebels logo
Świat Gwiezdne Wojny: Powstanie przeciwko Imperium – dołącz do legendarnego Jedi Luke’a Skywalkera i przywódczyni rebeliantów Lei Organy, by pokonać złowrogie Imperium Galaktyczne. Postaciami Luke’a Skywalkera, księżniczki Lei, Hana Solo i Chewbakki można grać od razu. Wszystkie inne postacie z Gwiezdnych wojen można odblokować we wszystkich światach Gwiezdnych wojen.

 

Inside Out Logo
Świat Disney•Pixar W głowie się nie mieści – kiedy w umyśle Riley trwa huśtawka nastrojów, Radość, Gniew i pozostałe emocje ruszają do walki z potworami z bagien i innymi stworami w Krainie Wyobraźni! Radość i Gniew są dołączeni do świata i można nimi grać od razu. Strach, Odraza i Smutek są sprzedawani oddzielnie. 

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami