Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Co to są żetony próbne?

posted on 2016/03/15


Po każdym ukończeniu trybu fabularnego w świecie Pole bitwy Marvela otrzymasz 20 żetonów. Po każdym ukończeniu gry w trybie pojedynku lub wyzwania będziesz mieć szansę na otrzymanie kolejnych żetonów próbnych.

W danym momencie można mieć maksymalnie 20 zachowanych żetonów. Po dojściu do 20 trzeba zużyć część z nich, żeby otrzymać następne.

Characters in Marvel Battlegrounds with Trial Tokens highlighted

Żetony próbne służą do odblokowania jednej postaci, której się nie posiada i która nie jest cotygodniową postacią próbną, na jedną grę w trybie pojedynku! Wybranie opcji „Rewanż” na koniec gry umożliwia dalszą grę odblokowaną postacią bez zużywania kolejnych żetonów próbnych.

Jeśli wrócisz na ekran wyboru postaci, odblokowanie kolejnej postaci będzie wymagało zużycia żetonu próbnego, nawet jeśli jest to poprzednio odblokowana postać. Jeśli przejdziesz na ekran wyboru areny, a następnie wrócisz na ekran wyboru postaci bez rozpoczęcia gry, otrzymasz z powrotem żetony zużyte na tę grę.

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami

We recommend contacting us by

Email

Other ways to contact

Logo

Chat

Logo

Call Me Now

Logo

Free Phone

You can call us, or start a live chat, from 9am-9pm, 7 days a week. Or drop us an email and we’ll get back to you as soon as we can!