Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Kim jest towarzysz?

posted on 2015/08/27


Towarzysz to mieszkaniec, który współpracuje z Tobą na Placu Zabaw i w dodatkowej grze Plac Zabaw: Wrogie przejęcie. Pomaga w walce z wrogami, budowaniu, uprawianiu ziemi i innych zadaniach. Sposoby na odblokowanie towarzyszy:
  • ukończenie samouczków towarzyszy
  • wykonywanie misji w grze Plac Zabaw: Wrogie przejęcie
  • wykonywanie misji we wnętrzach
  • znajdowanie ich w losowych miejscach centrów Placu Zabaw i Wrogiego przejęcia

Jak rozstać się z towarzyszem?

Podejdź do ubieracza (albo w podmenu „Towarzysze” w menu pauzy) i wybierz opcję „Usuń ze świata”.

Samouczki towarzyszy

  1. Początki towarzyszy: ten samouczek nauczy cię wszystkiego o twoim towarzyszu. Dowiesz się, jak umieścić go w świecie gry i przekazać mu narzędzia – to podstawowe umiejętności, które pozwolą mu osiągnąć sukces.
  2. Roślinne plany: naucz swojego towarzysza pielęgnować rośliny i zbierać plony na dostępnych działkach. "Farma jest twoja! Dalej, pora posadzić jakieś rośliny!” – Na farmie możesz uprawiać rośliny na żywność dla towarzyszy. Wyposaż towarzysza w narzędzie rolnicze, żeby mógł sadzić rośliny. Przejdź do ubieracza i otwórz menu wyposażenia.
  3. Fenomenalna konstrukcja: Jeden z najlepszych disneyowskich specjalistów od mody nauczy Cię, jak dawać towarzyszowi narzędzia potrzebne do wprowadzania na Placu Zabaw niezwykłych modyfikacji.
  4. Poszukiwanie skarbów: wyrusz z towarzyszem w podróż przez labirynt, zbierając po drodze rozmaite skarby. Towarzysz może być świetnym sprzymierzeńcem w walce, ale czasem brakuje mu zręczności. Uważaj na zagrożenia w labiryncie i przerzucaj lub przenoś towarzysza w bezpieczne miejsce.

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami